KWVL Agenda

2023 Activiteit
februari
9 februari
donderdag (deel 5 / 6)
Neptunus
14 februari
dinsdag (deel 5 / 6)
Bridge
15 februari
woensdag (deel 5 / 6)
Gesmeerde Keel
Sociëteit KWVL
19 februari
zondag
Sociëteitsmiddag
maart
1 maart
woensdag (deel 6 / 7)
Waterjoffers
Sociëteit KWVL
9 maart
donderdag (deel 6 / 6)
Neptunus
12 maart
zondag (deel 4 / 5)
Pampus winterwedstrijd
14 maart
dinsdag (deel 6 / 6)
Bridge
15 maart
woensdag (deel 6 / 6)
Gesmeerde Keel
Sociëteit KWVL
19 maart
zondag
Pampus winterwedstrijd (reserve)
19 maart
zondag
Sociëteitsmiddag
april
1 - 2 april
za - zo (2 dagen)
Tulpenrace
HWH
2 april
zondag (deel 5 / 5)
Pampus winterwedstrijd
5 april
woensdag (deel 7 / 7)
Waterjoffers
Sociëteit KWVL
8 - 10 april
za - ma (3 dagen)
Internationale Easter Regatta
KWVL
14 april
vrijdag
Algemene Ledenvergadering
Sociëteit
15 - 16 april
za - zo (2 dagen)
Combi Loosdrecht / SKON evenement
22 april
zaterdag (deel 1 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
29 april
zaterdag (deel 2 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
30 april
zondag (deel 1 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
mei
6 - 7 mei
za - zo (2 dagen)
Motketel wedstrijd
KWVL
6 mei
zaterdag (deel 3 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
11 mei
donderdag
Seizoensopening Sloepen
KWVL
13 - 14 mei
za - zo (2 dagen)
Open Dutch Championships Optimist Teamracing
KWVL
13 mei
zaterdag (deel 4 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
18 mei
donderdag (deel 2 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
20 - 21 mei
za - zo (2 dagen)
Hemelvaartswedstrijden
HWH
27 - 29 mei
za - ma (3 dagen)
Regenboog Klasse Evenement
KWVL
29 mei
maandag (deel 5 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
juni
3 juni
zaterdag
NK Sprint 12vts Jol
3 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
NK Sprint Vrijheid
Vrijbuiter
3 juni
zaterdag
Cursus Sloepvaren
KWVL
3 juni
zaterdag (deel 6 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
4 juni
zondag (deel 2 / 2)
NK Sprint Vrijheid
Vrijbuiter
10 - 11 juni
za - zo (2 dagen)
Holland Weekend
KWVL
17 - 18 juni
za - zo (2 dagen)
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
24 juni
zaterdag
Coastal Loosdrecht
KWVL
24 juni
zaterdag (deel 7 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
24 juni
zaterdag
6-uurs van Loosdrecht
25 juni
zondag (deel 3 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden

Inschrijving SPETTERS 2023
juli
1 - 2 juli
za - zo (2 dagen)
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
8 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
Mini Vrijbuiter Weekend
8 - 9 juli
za - zo (2 dagen)
Tweedaagse Sloepentocht: Amsterdam
8 juli
zaterdag (deel 8 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
9 juli
zondag (deel 2 / 2)
Mini Vrijbuiter Weekend
15 juli
zaterdag (deel 9 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
22 juli
zaterdag (deel 10 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
29 juli
zaterdag (deel 11 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
augustus
5 augustus
zaterdag (deel 12 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
12 augustus
zaterdag (deel 13 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
14 - 18 augustus
ma - vr (5 dagen)
Pampus Easy Week
KWVL
19 augustus
zaterdag (deel 14 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
20 augustus
zondag (deel 4 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
25 augustus
vrijdag (deel 1 / 6)
European Championships Optimist Teamracing
26 augustus
zaterdag (deel 2 / 6)
European Championships Optimist Teamracing
26 augustus
zaterdag (deel 15 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
27 augustus
zondag (deel 3 / 6)
European Championships Optimist Teamracing
27 augustus
zondag
Sloepentocht 2023
KWVL
28 augustus
maandag (deel 4 / 6)
European Championships Optimist Teamracing
29 augustus
dinsdag (deel 5 / 6)
European Championships Optimist Teamracing
30 augustus
woensdag (deel 6 / 6)
European Championships Optimist Teamracing
september
1 september
vrijdag (deel 1 / 3)
ONK Randmeer
Vrijbuiter
2 september
zaterdag (deel 2 / 3)
ONK Randmeer
Vrijbuiter
2 september
zaterdag (deel 16 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
3 september
zondag (deel 3 / 3)
ONK Randmeer
Vrijbuiter
9 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Open Clubkampioenschappen Het Witte Huis
HWH
10 september
zondag (deel 2 / 2)
Open Clubkampioenschappen Het Witte Huis
HWH
16 september
zaterdag (deel 1 / 2)
Clubkampioenschappen Zeilen
KWVL
16 september
zaterdag
Lustrum Clubkampioenschappen Roeien
KWVL
16 september
zaterdag (deel 17 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
17 september
zondag (deel 2 / 2)
Clubkampioenschappen Zeilen
KWVL
23 september
zaterdag
KICK op Loosdrecht
23 september
zaterdag (deel 18 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
24 september
zondag (deel 5 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
30 september
zaterdag (deel 19 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
oktober
1 oktober
zondag (deel 6 / 6)
Gecombineerde Wedstrijden
7 - 8 oktober
za - zo (2 dagen)
Houtskool Cup
KWVL
7 - 8 oktober
za - zo (2 dagen)
Primus inter Pares
Vrijbuiter
7 oktober
zaterdag (deel 20 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
14 - 15 oktober
za - zo (2 dagen)
Boerenkool Cup
HWH
21 - 22 oktober
za - zo (2 dagen)
NK Sprint ILCA7
KWVL
21 oktober
zaterdag (deel 21 / 21)
Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
28 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
Coen Gülcher Memorial / Open Dutch Championships FJ
KWVL
28 oktober
zaterdag
Winterkampioenschap Solo
Vrijbuiter
29 oktober
zondag (deel 2 / 2)
Coen Gülcher Memorial / Open Dutch Championships FJ
KWVL
november
4 november
zaterdag
Visdag Loosdrecht
26 november
zondag
Chocoladeletter Cup
Vrijbuiter
26 november
zondag
Pepernoten Cup

Handige info

 
Volg ons op Facebook 
 

De KWVL verwerkt persoonsgegevens zoals beschreven in haar Privacyregelement.