Subpagina icoon zeilen FINAL

Zeilen

 

Alle wedstrijden op de Loosdrechtse Plassen

 
2022 Activiteit
mei
26 mei
donderdag (deel 2 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
28 - 29 mei
za - zo (2 dagen)
Hemelvaartswedstrijden
HWH
juni
4 - 6 juni
za - ma (3 dagen)
Regenboog Klasse Evenement
KWVL
6 juni
maandag (deel 6 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
11 - 12 juni
za - zo (2 dagen)
Holland Weekend
KWVL
18 - 19 juni
za - zo (2 dagen)
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH
25 juni
zaterdag (deel 7 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
25 juni
zaterdag
17:30 6 uurs van Loosdrecht
HWH
26 juni
zondag (deel 3 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
juli
2 - 3 juli
za - zo (2 dagen)
Vrijbuiterweekend
Vrijbuiter
9 juli
zaterdag (deel 8 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
16 juli
zaterdag (deel 9 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
23 juli
zaterdag (deel 10 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
30 juli
zaterdag (deel 11 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
augustus
6 augustus
zaterdag (deel 12 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
7 augustus
zondag (deel 4 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
13 augustus
zaterdag (deel 13 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
14 augustus
zondag (deel 5 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
15 - 19 augustus
ma - vr (5 dagen)
Pampus Easy Week
KWVL
20 augustus
zaterdag (deel 14 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
21 augustus
zondag (deel 6 / 6)
12:00 Gecombineerde Wedstrijden
26 - 28 augustus
vr - zo (3 dagen)
ONK Olympiajol
Vrijbuiter
27 augustus
zaterdag (deel 15 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
september
1 - 4 september
do - zo (4 dagen)
NK Pampus
KWVL
2 - 4 september
vr - zo (3 dagen)
NK 12vts Jol
Vrijbuiter
3 september
zaterdag (deel 16 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
10 - 11 september
za - zo (2 dagen)
Najaarswedstrijden
17 - 18 september
za - zo (2 dagen)
Clubkampioenschappen
KWVL
17 september
zaterdag (deel 17 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
24 september
zaterdag (deel 18 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
oktober
1 - 2 oktober
za - zo (2 dagen)
Houtskool Cup
KWVL
1 - 2 oktober
za - zo (2 dagen)
Primus inter Pares
Vrijbuiter
8 - 9 oktober
za - zo (2 dagen)
Boerenkool Cup
HWH
8 - 9 oktober
za - zo (2 dagen)
NK Sprint 16m2
Vrijbuiter
15 - 16 oktober
za - zo (2 dagen)
NK Sprint Laser
KWVL
15 oktober
zaterdag (deel 19 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
22 - 23 oktober
za - zo (2 dagen)
Coen Gülcher Memorial
KWVL
22 oktober
zaterdag (deel 20 / 20)
13:00 Onderlinge Wedstrijd HWH
HWH
29 - 30 oktober
za - zo (2 dagen)
Winterkampioenschap Solo
Vrijbuiter
november
6 november
zondag (deel 7 / 8)
Pampus winterwedstrijd
27 november
zondag
Pepernoten Cup
december
11 december
zondag (deel 8 / 8)
Pampus winterwedstrijd
 
 

Handige info

 
 
Volg ons op Facebook