Subpagina icoon zeilen FINAL

Zeilen

 

Klasse: Regenboog

Regenboog Klasse Evenement 2024

Punten houden rekening met 1 aftrekwedstrijd
RRS 2021-2024 Appendix A - Lage punten
 
Nr Zeilnr Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8
Totaal: 30
1
149
Peter Peet, Matthieu Moerman, Ted Duyvestijn
16,0
1
2
1
5
(6)
1
1
5
2
(+1)
100
Arjen Snoekc, Carel-Jan Zweep, Bote Hettinga
29,0
3
9
(12)
3
2
3
7
2
3
(-1)
60
Sven Coster, Dirk-Jan Lucas, Michiel Sluyters
32,0
2
1
(10)
9
1
9
2
8
4
(+2)
144
Mels Jongeneel, Bart jonker, Maarten-max Moerman
37,0
(dsq)
4
4
6
5
6
11
1
5
143
Mark Neeleman, Pieter van Reeuwijk, Gerard van der Krogt
39,0
5
5
5
1
4
(16)
15
4
6
(+1)
17
Hans Van Drunen, Brian d ‘ Leon, James Veenhof
47,0
6
(16)
7
4
9
5
9
7
7
(-3)
141
Harry Amsterdam, Daan Dijxhoorn, Marcel Schaap
52,0
13
3
6
(ocs)
3
4
4
19
8
150
Jilko Andringa, Jilles Andringa, Linze Andringa
58,0
12
7
3
2
11
(13)
12
11
9
(+2)
156
Steven Boersma, Marco Eeman, Remco Roos
70,0
9
6
2
17
10
(21)
20
6
10
(-1)
140
Eric Kampschreur, Robert Kampschreur, Marcel de Jong/Frank Bik
72,0
19
13
8
12
13
2
5
(25)
11
(+3)
85
Robert Drontmann, Mark Drontmann, Jip Pen
72,0
7
(23)
11
15
16
12
8
3
12
(-2)
152
Henk Bergsma, Roelof de Vries, Paus Henk Kraan
72,0
4
12
(17)
13
15
10
6
12
13
(-1)
87
Peter Bijlard, Koos Jan van Brouwershaven, PP Plevier/Guus Bijlard
74,0
8
8
20
7
(22)
7
14
10
14
(-1)
148
Leo Hartman, Rick Peet, Fons Hartman
89,0
15
10
14
11
7
(30)
10
22
15
(+1)
108
Frank Tol, Stein Tol, Ernst-Jan Beukers/Boele Beukers
94,0
14
(19)
9
16
17
11
18
9
16
(-1)
146
Hans Breur, Sander Jorissen, Roel Everaars
98,0
20
11
21
(ocs)
8
8
3
27
17
153
Manfred van Munster, Ted van Munster, Steyn van Driessel
106,0
18
17
19
10
14
15
13
(20)
18
157
Sjoerd Vollebregt, Boudewijn Beck, Roelof Kok
115,0
16
(27)
23
8
12
19
22
15
19
(+1)
18
Maarten Paddenburg, Sjoerd Paddenburg, John van Gelder/Jaco Goedkoop
130,0
17
21
15
(23)
18
22
21
16
20
(+2)
56
Tobias Tanis, Joshua Amato, Roosmarijn Ceelen
135,0
11
20
27
18
(28)
14
27
18
21
(-2)
75
Robert Jan Beck, Nard Van Breemen, Pim Beck
136,0
(dnf)
14
22
14
20
17
26
23
22
(+1)
78
Erik Koekoek, Pepijn Docter, Sander/Eduard/Bart/Oscar
138,0
(25)
15
13
22
23
20
24
21
23
(-2)
12
Jelmer Zittema, Theo de Vries, Ewoud Faber
142,0
10
24
16
24
(26)
25
17
26
24
94
Evan Kortmann, Peter Bisschop, Tbd
144,0
28
(29)
18
19
25
18
19
17
25
139
Thijs Kok, Diederik Kok, Derk Hoek
150,0
23
28
(29)
27
19
24
16
13
26
127
Jasper van Eijk, Menno van Eijk, Peter de Witte
166,0
24
26
(28)
21
21
23
23
28
27
(+2)
126
Paul Kok, Lindy Margadant, Lindy Margadant, William Groeneveld/Bas Lohmann
169,0
27
22
26
26
(dns)
26
28
14
28
(-1)
50
Derek Tol, Thomas de Ridder, Steven Visser
169,0
26
18
25
20
24
27
29
(dns)
29
(-1)
154
Dirk Blom, Freerk Blom, Cas de Wolff
175,0
21
25
24
25
27
28
25
(29)
30
14
Bob Schenk, Alexander, Victor
196,0
22
30
30
(dnf)
dns
29
30
24
ZW-Scoring 5.06.01.00
© 2018-2024, Gerhard Bouma, NL
Publicatiedatum: 20-05-2024 15:13
Info: www.zw-scoring.nl

Informatie Gecombineerde wedstrijden 2023

Sinds vele jaren worden op de Loosdrechtse plassen op zondag de Gecombineerde zeilwedstrijden gezamenlijk georganiseerd door de drie wedstrijdgevende verenigingen in Loosdrecht.
Dit jaar zullen er 2 wedstrijden per dag worden gevaren.

De starttijd van de eerste wedstrijd is 13:00 uur, wedstrijd no 2 wordt direkt na de finish van wedstrijd 1 gestart.

Dit jaar staat de prijsuitreiking gepland op 1 oktober 2023 direct na afloop van de eerste wedstrijd.

Banenkaarten zijn voor € 1,00 verkrijgbaar bij de 3 verenigingen of te downloaden via onderstaande link.

 

NOR

Wedstrijdbepalingen

Banenkaart

 

Klassen:  Finn, Pampus, 12vts Jol, Randmeer, Yngling, Laser, Solo, Splash, Flash, Optimist, O-JOL

Starttijden:

    1.   13.00 UUR   FINN
    2.   13.05 UUR   PAMPUS
    3.   13.10 UUR   LASER, SOLO, RANDMEER, O-JOL, SPLASH
    4.   13.15 UUR   12 VOETS-JOL
    5.   13.20 UUR   OPTIMIST

 

Inschrijven kan dit jaar via de website van  de KWVL.

 

 

Handige info

 
 
Volg ons op Facebook